نمایشگاه پاییزی پارک ارم

نویسنده :عباس جبلی
تاریخ:یکشنبه 26 شهریور 1391-11:19 ق.ظ

استقبال کم نظیر مردم نشان از مقبولیت و علاقه ایشان از خرید و خرج کردن در این نوع نمایشگاه ها است. نمایشگاه هایی که با قیمت مناسب و تنوع کالاها به خوبی مردم را برای حضور و خرید راغب کرده است. حضور نماینده 124 جهت نظارت بر قیمت کالاها، حضور نماینده سازمان تعزیرات، آتش نشانی، اورژانس و ... عالی بود اما چند نقطه ضعف به دید خودم در این نمایشگاه به نظر می رسید که جای تأمل دارد

1-مهم ترین مسئله نبود دستگاه POS (کارت خوان) در غرفه ها بود؛ به ندرت بعضی از غرفه ها دستگاه سیار POS را برای خود آورده بودند اما شاید بیش از 90 درصد از این مهم غافل بودند. با مراجعه به مدیریت نمایشگاه این مطلب را تذکر دادم اما ایشان بیان نمودند که ما چند تا دستگاه ATM در محل مستقر کردیم. راست می گفت اما صف شلوغ این دستگاه ها بسیاری را از گرفتن پول و در نتیجه خرید کالا منصرف می کرد. از این مهم تر آیا در سال 2012 و زمانی که دم از الکترونیکی شدن خدمات می زنیم پول کاغذی را از دستگاه گرفتن و به چند متر آن طرف تر به فروشنده تحویل دادن درست است؟!!!

 کاش از این فرصت های خوب که یقینا بی هزینه هم نیست خوب تر استفاده کنیم.

2-پارکینگ های مربوطه جوابگو نبودند و بسیاری از اتومبیل ها پس از وقت بسیار موفق به پیدا کردن جای پارک می شدند؛ متأسفانه یک راهنما نیز وجود نداشت، آنچه در این قسمت بدون مشکل بود دریافت هزینه پارکینگ (2500تومان) در محل ورود پارک ارم بود!

3-سالن های سرپوشیده بسیار گرم و طاقت فرسا بودند، بالاخص وقتی که از جمعیت پر بود. دخترکی را دیدم با حجاب زیبای چادر، گرمش بود، در یک دستش دفتر و خودکار و مداد؛ و دست دیگرش مواظب حجاب!

4-وقتی برای گرفتن ساندویج مراجعه کردم یاد ساندویجی های مصلی زمان برپایی نمایشگاه افتادم. 2سه تیکه کوکتل و 2سه تا گوجه، 3500 تومان، تازه از بهداشتشان چیزی نمی گویم، فقط همین که با همان دستکش بهداشتی که به دست داشتند، ساندویج را آماده کرده، فیش را از مشتری گرفته و نوشابه را هم خود تحویل میدادند.

5-ترافیک اطراف نمایشگاه هم قابل تأمل بود به نظر میرسه اگه تعداد این نمایشگاه ها یکم بیشتر میشد بهتر بود.

در آخر به نظر من این نمایشگاه نمره قبولی داشت و از تمامی افرادی که زحمت کشیدند تشکر میکنم.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic