امام علی صلی الله علیه و آله و سلم!!!

نویسنده :عباس جبلی
تاریخ:شنبه 19 آذر 1390-11:43 ب.ظ

در مسجدمان که یک مجموعه بسیار کوچک با فعالیتهای محدود و محلیه، هر وقت می خواهیم یک پوستر یا بنر تبلیغاتی برای ایام مناسبتی مذهبی و ملی در طول سال طراحی و چاپ کنیم بسیار وسواس به خرج میدیم، بعد از مطمئن شدن از محتوای متن و طرح، چند بار تمام لغات و املاهای آن را چک می کنیم، پرینت چک میگیریم و به یکی دو نفر غیر طراح میدیم تا اونا هم چک کنند.

اما وقتی یک اشتباه بسیار کودکانه از بعضیا دیده میشه نمی دونم باید چی بگیم و چی بنویسیم. از عدم وجود نیروهای متخصص و دلسوز بگیم یا از عدم نظارت؟

تو ترافیکه عصر میدان فتح بودم که حدیثی روی بنر 10- 15 متری پل عابر پیاده که توسط شهرداری  نصب شده بود توجهم را جلب کرد، "مومن را حسود و بخیل نخواهی یافت" از امام علی صلی الله علیه و آله و سلم!!! بله امام علی صلی الله علیه و آله و سلم!!! البته وقتی از شماره 2 هم به سمت شیرپاستوریزه (جاده قدیم کرج) هم می اومدم یجای دیگه این اشتباه رو دیدم. خدا میدونه چند بار از این چاپ شده و تو چند جای دیگه نصب شده؟!!!

متأسفانه بعد از طی مراحل طراحی، تایید، چاپ و نصب و از همه مهم تر بهره بردای از این تابلوها هیچ مسئولی زحمت یه بار نگاه کردن به این احادیث گرانقدر رو به خودش نمیده و ایکاش از کودک یا نوجوانی برای تصحیح این عبارات کمک گرفته میشد!

اگه از صرف هزینه بیت المال که به هیچ عنوان نمیشه ازش گذشت بگذریم، از خدشه ای که به اذهان عمومی درباره صحت و سقم این احادیث و روایات میتونه وارد بشه نمیشه گذشت.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
محمد
پنجشنبه 24 آذر 1390 01:33 ق.ظ
سلام عباس جان
همه این مسایل بخاطر این است که این مطالب خیلی سطحی نوشته می شود و درباره موضوع هیچ اعتقادی نداریم وحتی حضرت علی را نمیشناسیم ولی برای دیگران یاداوری میکنیم چه خوب بود بجای شعار در عمل نشان می دادیم.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic