قالیباف مچکریم...!

نویسنده :عباس جبلی
تاریخ:یکشنبه 31 شهریور 1392-03:16 ب.ظ

حتما ریزش پل کن در جاده قدیم یادتون هست. (لینک مطلب) پلی که شاهراه مهمی برای جنوب غرب تهران حساب میشد. اون روز یادمه؛ ترافیکه وحشتناکی که شاید کمتر در تهران به اون شدت تکرار بشه؛ علاوه بر ریختن پل، بستن لاین کندرو جاده (ضلع شمالی و همچنین جنوب پل) و هجوم هزاران اتومبیل به سمت جاده مخصوص تا به نحوی خودشون رو به میدان آزادی برسونند؛ ترافیکی که اگر اغراق نباشه به کرج هم می رسید!

بعد از مدتی مسئولین شهرداری ابتکاری قابل تقدیر خرج دادند و آن احداث جاده از میان پادگانی در ضلع شرقی پل (مسیر اتومبیل ها از شرق به غرب) و همچنین ساخت یک پل فلزی در جنوب آن بود (مسیر اتومبیل ها به سمت غرب)؛ با اینکه مشکل اصولی حل نشد ولی الحق و الانصاف ترافیک روان شده بود.

به گمانم اوایل مردادماه بود که بنا به دلایلی نامعلوم (شنیده ها: شهرداری کرایه را به پادگان نداده - اعتبار تامین نشده به خاطر مسائل امنیتی فرودگاه بسته شده و ....) مسیر انحرافی مسدود و ضلع شمالی پل را که محل عبور اتومبیل ها از غرب به شرق بود به سمت شرق به غرب تغییر و ضلع جنوبی پل را که با یک پل فلزی راه اندازی کرده بودندبه حرکت غرب به شرق اختصاص دادند.


این امر باعث ترافیک بسیار شدید شده بود (تصویر زیر، ضلع غربی پل)


که بالاخره در اوایل هفته گذشته ( 23 شهریور) مجددا راه اندازی شد و دعای خیر هزاران مردم را نثار اهالی بهشت کرد.

به خاطر همین می گویم آقای قالیباف مچکریم.

آقای دکتر قالیباف، در همین مجال، انتصاب مجدد شما به عنوان شهردار تهران را هم تبریک گفته و امیدوارم با همتی که در شما سراغ داریم به ما قول بدهید مترو به زودی سروسامان اساسی بگیرد و ظرفیتش چندین برابر شود. قول بدهید وقتی به مترو آمدید در واگن اختصاصی نروید و حتما به ایستگاه میدان آزادی، دروازه دولت و امام خمینی(ره) سری بزنید. حتما می دانید اگر در ایستگاه های مابین میدان آزادی تا انقلاب منتظر قطار باشید، حداقل دو سه تا قطار باید بیاید و بره، تا شاید یکی پیاده بشه و شما هم سوار بشید. (من بیشتر از این مسیر استفاده می کنم، مطمئن هستم اکثر خطوط شلوغ بوده و می بایست شبکه مترو به سرعت گسترده تر شود)

قول بدهید اگر برایتان مقدور بود کارت های سالانه مترو را هم دوباره به دست مردم برگردانید. خیلی ها امیدوارند تا با این کارتها اندکی در هزینه های رفت و آمدشان صرفه جویی کنند و به دردهای دیگرشان بیندیشند.

با آرزوی توفیقات روزافزون در جهت خدمت به مردم
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
رضا
پنجشنبه 9 آبان 1392 06:15 ب.ظ
کارتهای متروووو زهی خیال باطل
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات